O nás

Hotel SOG - ubytovanie v meste Trenčín

Hotel S.O.G. ***  je príjemný hotel rodinného typu. Izby sú priestranné, situované do tichej ulice, aj do hotelového nádvoria s bezpečným parkoviskom. Väčšina izieb má vlastný balkón alebo terasu. Hotel ponúka aj niekoľko rodinných apartmánov s vlastnou kuchyňou. Všetky priestory sú pokryté wi-fi a sú nefajčiarske. Lokalita je pokojná, dobre dostupná autom aj pešo, 10 minút od centra mesta. Hotelu záleží na pohodlí a pokoji ubytovaných hostí. Izby sú vybavené príjemne, funkčne a čisto. Hotel ponúka hosťom izby na prvom a druhom poschodí, bez výťahu.

Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou, niektoré aj s bidetom. VIP izby s balkónom majú k dispozícií vaňu alebo extra veľký sprchovací kút. V každej izbe je veľký TV s plochou obrazovkou s množstvom slovenských aj zahraničných programov. Chladnička a trezor sú bezplatne súčasťou vybavenia izieb. Minibar a individuálne ovládaná klimatizácia na každej izbe je k dispozícií za poplatok. V spoločných priestoroch si hostia môžu požičať fény, žehličku, knihy na čítanie, spoločenské hry a pod. Niekoľko izieb je možné vybaviť prístelkou pre ďalšiu osobu, za poplatok, po predchádzajúcom dohovore.

Parkovať odporúčame na bezpečnom hotelovom parkovisku, v uzatvorenom dvore, za poplatok podľa veľkosti vozidla. V tesnej blízkosti je k dispozícií aj verejné parkovanie, za poplatok, aj bez poplatku. Pre motorky je k dispozícií prístrešok a pre bicykle uzamykateľný cyklodomček.
Nakoľko hotel je typu GARNI, nemá kuchyňu. Hosťom ponúka raňajky formou balíčka za poplatok a priestor vhodný na prípravu kávy, čaju alebo ohriatie a konzumáciu jedla. Súčasťou hotelovej recepcie je príjemná kaviareň s kvalitnou talianskou kávou a tiež značková vinotéka so slovenskými vínami. Hotel zabezpečuje pre menšie skupiny tematické ochutnávky vína po predchádzajúcom dohovore.
 
V blízkosti hotela sú rôzne menšie prevádzky, ktoré ponúkajú mnoho služieb. Napríklad potraviny, pekárne, reštaurácie, kaviarne, lahôdky a iné služby: golfové ihrisko, tenisové kurty, fitness-centrum, sauna a masáže. V prípade záujmu si prosím rezervujte termíny priamo v prevádzkach.
Platba pri príjazde je možná v hotovosti alebo platobnou kartou. Check-in je možný do 21,00 hod. Recepcia pracuje podľa sezónnosti a je k dispozícií pre hostí na telefóne: +421 904 653 199